Seznam vrtcev

V Ljubljani je 23 javnih vrtcev in 24 zasebnih vrtcev, ki izpolnjujejo pogoje za financiranje iz javnih sredstev. Starši imajo pravico do izbire med javnim in zasebnim vrtcem ter različnimi vzgojnimi programi.

Vrtec Ciciban   

Šarhova ulica 29
1113 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 565 72 20
E: vrtec.ciciban@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Črnuče

Dunajska cesta 400
1231 Ljubljana Črnuče

Kontakt:
T: +386 (0)1 589 74 10
E: vrtec-crnuce@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec dr. France Prešeren

Erjavčeva cesta 29
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 241 26 20
E: vrtec-erjavceva@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Galjevica

Galjevica 35
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 42 04 700
E:  info@vrtec-galjevica.si

Več informacij

Vrtec Andersen

Rašiška ulica 7
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 507 53 63
E: vrtec.andersen@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Jarše

Rožičeva ulica 10
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 586 21 40
E: vrtec.jarse@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Jelka

Glavarjeva ulica 18a
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 580 91 80
E: vrtec.jelka@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Kolezija

Rezijanska ulica 22
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 420 46 00
E: vrtec.kolezija@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Ledina

Čufarjeva ulica 14
10+386 (0)1 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 230 82 40
E: vrtec-ledina@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Miškolin

Novo Polje, cesta VI 1
1260 Ljubljana - Polje

Kontakt:
T: +386 (0)1 52 85 131
E: vrtec.miskolin@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Mladi rod

Črtomirova ulica 14
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 437 51 81
E: vrtec.mladi-rod@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Mojca

Levičnikova ulica 11
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 513 34 10
E: vrtec.mojca@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Najdihojca

Gorazdova ulica 6
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 505 72 75
E: vrtec.najdihojca-lj@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Oton Župančič

Parmska cesta 41
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 520 97 52
E: vrtec-o.zupancic@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Pedenjped

Cerutova ulica 5
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 549 26 14
E: vrtec.pedenjped@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Pod gradom

Praprotnikova ulica 2
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 241 26 00
E: vrtec-pod-gradom@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Šentvid

Ulica pregnancev 6
1210 Ljubljana - Šentvid

Kontakt:
T: +386 (0)1 513 03 50
E: vrtec.sentvid@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Trnovo

Kolezijska ulica 11
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 420 46 56
E: vrtec.trnovo@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Viški gaj

Reška ulica 31
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 244 52 12
E: vrtec.viski-gaj@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Vodmat

Korytkova ulica 24
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 520 71 00
E: vrtec-vodmat @guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Vrhovci

Vrhovci, cesta XIX 10
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 244 52 52
E: vrtec.vrhovci@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Zelena jama

Zvezna ulica 24
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 520 67 10
E: vrtec.zelena-jama@guest.arnes.si

Več informacij

Vrtec Viški vrtci

Jamova cesta 23
1000 Ljubljana

Kontakt:
T: +386 (0)1 244 51 40
E: viski.vrtci@guest.arnes.si

Več informacij