ponedeljek, 18. 9. 2017

Vsi na Kongresni trg

Pozdravimo skupaj naše zlate košarkarje! Dogajanje na Kongresnem trgu se bo začelo ob 18. uri! Vabljeni!

Naši košarkarji so v finalnem obračunu premagali reprezentanco Srbije in prvič v zgodovini osvojili naslov evropskih prvakov! Pred njihovim prihodom bomo na odru Kongresnega trga pozdravili tudi naše mlade odbojkarice, ki so na svetovnem prvenstvu do 23 let osvojile srebrno medaljo.

Navijači se lahko do Kongresnega trga od 17. ure naprej brezplačno pripeljete z mestnimi avtobusi, brezplačno bo tudi parkiranje na P+R parkiriščih!

Zaradi sprejema bo od 17.30 do 3. ure zjutraj zaprta Slovenska cesta na odseku med Aškerčevo cesto in Šubičevo ulico. Mestni avtobusi bodo v tem času vozili po Bleiweisovi cesti.